Перейти до вмісту

Партія-член ЄНП переконливо виграла вибори в Польщі

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Президент ЄНП, Вільфред Мартенс привітав безпрецедентні результати виборів в Польщі, поздоровив Дональда Таска, лідера Громадянської Платформи, яка є партією-членом Європейської народної партії за їх перемогу. Також, він привітав Польську селянську партію, яка також є членом ЄНП, що очікується вступить в коаліцію з Громадянською Платформою.

«Дональд Таск отримав дивовижну перемогу, яка є результатом бажання поляків розпочати нову політичну еру в країні. Я переконаний, що пан Таск і Громадянська Платформа разом з Польською селянською партією задовольнить сподівання польських громадян», - заявив Мартенс.

«Я, також, переконаний, що уряд керований Дональдом Таском буде попереду проекту Європейського Союзу. Польща – це одна з найбільших країн в ЄС і її внесок буде однозначно покращувати політику ЄС по відношенню до всіх громадян Європейського Союзу», - додав він.

«ЄНП особливо задоволена побачити одну зі своїх партій-членів за кермом уряду вперше після прийняття країни до ЄС в 2004 році», - сказав Мартенс.

Джерело: Європейська народна партія

Довідково: Демократичний Альянс з 1998 року є повноправним членом Молоді Європейської Народної Партії (Youth of the European People's Party (YEPP), яка є молодіжною організацією Європейської Народної партії і об’єднує понад 48 правоцентристських молодіжних політичних організацій з понад 35 країн Європи, сумарна кількість членів яких переважає 1 мільйон.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс