Перший етап Школи молодого лідера «ТАКі ДА» відбувся в Одесі

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Завершився перший етап Школи Молодого Лідера «ТАКі ДА» (Тренінг Активності і Креативу від «ДемАльянсу»). Він проходив 10-11 та 17-18 листопада і включав такі теми: основи лідерства, робота в команді та публічний виступ. Цей матеріал прослухали та пропрацювали дві групи, загалом біля 40 студентів різних ВНЗ Одеси.

Перший день тренінгу був присвячений знайомству та побудові команди. Були розглянуті риси лідера, стилі лідерства, основи злагодженої та ефективної роботи в команді. А головне було зіграно багато ігор, які приносили всім позитивні емоції та гарний настрій. Жодна гра не залишилась без обговорення в групі та аналізу, що наштовхувало учасників, а часом й тренерів, на цікаві й повчальні висновки.

Другий день був присвячений публічному виступу. Олексій Чорний провів вправи по композиції виступу, майстерності аргументації, механізмам імпровізації, а також іншим тонкощам ораторського мистецтва. А завершував день запис виступів учасників на камеру, з подальшим аналізом кожного виступу.

В останньому колі пролунало багато теплих слів в бік учасників та організаторів тренінгу а також вимога учасників збільшити кількість тренінгових днів з чотирьох хоча б до шести. Також, була озвучена ідея створення Клубу розвитку особистості, який буде на постійній основі працювати при осередку.

З найактивніших «учнів» ми сформували дві тренерські групи, які змогли покращити свої організаційні і тренерські навички. Вони розповсюдили анкети, відібрали учасників, домовились про зал і організували технічну підтримку тренінгу, що відбувся 17 – 18 листопада. За підтримки Чорної Галини та Грузової Віри вони мали можливість самі провести тренінгові модулі. Загалом молоді тренери залишилися дуже задоволені, і ми маємо сподівання, що з них в найближчому майбутньому буде сформовано цілком самостійні тренерські групи, які зможуть на гідному рівні проводити тренінги протягом наступного року.

На завершення хотілось би навести слова Грузової Віри, що як найкраще відображають почуття організаторів: «Перший тур нашої Школи молодого лідера став дуже гарним та показовим: багато молодих дієвих хлопців та дівчат отримали корисні практичні знання, а ми отримали незрівнянний досвід, який будемо застосовувати та вдосконалювати!».

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс