Перший крок до лідерства в ще одній з харківських шкіл

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

17 листопада - «святий день» для кожного студента. Харківський Обласний Осередок ДемАльянсу відсвяткував цю дату не ординарно, провівши перший семінар Школи молодого лідера для школярів «NOTA BENE», але вже для учнів Харківської гімназії № 172. Нагадуємо, що на минулому тижні аналогічний захід відбувся на базі школи № 62.

Семінар мав назву «Я лідер (?)» та включав різні вправи спрямовані на знайомство та на формування у школярів лідерських якостей. Метою цих тренінгів було ввести школярів в основу теорії лідерства, так зване «занурення» в тему, розвинути в учасниках лідерські й особисті якості та надати конкретні механізми їх реалізації в українському суспільстві.

Протягом семінару панувала по-справжньому позитивна атмосфера, що сприяло плодотворній роботі. Кожний учасник був дійсно особистістю, по своєму яскравою та цікавою. Всі випромінювали стільки енергії, стільки розумних думок та просто гарного настрою, що тренери під кінець семінару відчували себе наче трішечки сп’янілими. Тож можна сказати, що День студента вдався для всієї тренерської команди на 100 %.

Та звісно, цікаво, що думають про семінар самі школярі… Отже, очима учасниці проекту, Даринки Гребенюк, учениці 9-Б класу Харківської гімназії № 172: «Цей день для мене пройшов просто чудово! Я дізналась багато чого нового, і впевнена, що це знадобиться мені у житті. І хоча семінар і проходив у шкільному кабінеті, наші тренери зробили все, щоб ми навіть не згадували про звиклу шкільну нудьгу. Вони допомогли нам краще пізнати самих себе та один одного. Всі тренери дуже класні, веселі та креативні! Що стосується «мешканців нашого містечка» - учасників Школи молодого лідера, то я була дуже вражена. Адже у їх кампанії я почувала себе комфортніше, ніж у своєму класі. Серед нас, дійсно, не було розподілу на «крутих» та «не дуже». Для мене це надзвичайно важливо. За декілька годин ми настільки прив’язались один до одного, що тепер без жодного з нас колектив буде неповний».

…Що таке щастя? Звучить банально, але , дійсно – для кожного це своє… Та для сімох членів ХОО ВМГО ДА найбільшим щастям в той день було те, коли 20 школярів, учасників проекту, дружньо кричали: «МИ ЩАСЛИВІ!!!»…

Прес-служба ХОО ВМГО Демократичний Альянс

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс