Перейти до вмісту

Представники ХДМУ взяли участь у серії семінарів «Розбудова політичної організації» у м. Будапешт

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

27-31 березня у м. Будапешт відбулася перша серія семінарів під назвою «Розбудова політичної організації», що проходить у межах навчальних курсів Інституту Роберта Шумана - «Менеджмент політичних організацій».

У заходах взяли участь представники шістьох країн, а саме: Білорусі, Боснії і Герцеговини, Болгарії, Молдови, Румунії та України. Християнсько-Демократична молодь України (ХДМУ) делегувала для участі в семінарі Голову організації – Василя Гацька та Відповідального за ідеологічно-виховну роботу в ХДМУ – Віктора Андрусіва.

Впродовж занять учасники ознайомилися з широким спектром питань, які прямо пов’язані з розбудовою політичних організацій. Так, темами виступів, лекцій і робочих груп були «Основні цінності Європейської Народної Партії (Християнські Демократи)», «Внутріпартійні відносини», «Зовнішні відносини партії», «Політичні зустрічі», «Активізація партійних членів, робота з волонтерами», «Фінансування партій та політичний фандрайзінг», «Лобізм» та багато інших.

Варто відзначити, що лекції читали та тренінги проводили представники Австрії, Голландії та Угорщини.

Наступна серія семінарів під назвою «Комунікації як інструмент менеджменту» відбудуться 5-9 червня цього року.


Довідково:

Інститут Роберта Шумана був названий на честь відомого французького Християнсько-демократичного політика, який після другої світової війни, як Прем’єр-міністр і міністр закордонних справ Франції і пізніше як Президент Європейського Парламенту, боровся за об’єднання Європи в мирі і свободі. Роберта Шумана вважають одним з «батьків» Європейської інтеграції.

«Об’єднання Інституту Роберта Шумана за Розвиток Демократії у Центральній та Східній Європі» було засновано у 1995 році Європейським Союзом Християнських Демократів, Фундацією Роберта Шумана у Люксембурзі, Фундацією Європейських Досліджень, Європейською Народною Партією та національними партіями і організаціями як заміна «Християнсько-Демократичної Академії Центральної та Східної Європи».

Основними завданнями інституту є:

Просування ідеї Об’єднаної Європи;

Підтримка і заохочення процесів демократичних змін в країнах Центральної, Східної та Південно-Східної Європи на основі Європейських Християнсько-Демократичних цінностях;

Сприяння розвитку громадянського суспільства в країнах Центральної, Східної та Південно-Східної Європи;

Полегшення обміном інформації і контактами між Європейським Союзом, країнами що приєднуються та такими, що не є членами Європейського Союзу;

Допомога в підготовці правлячих або опозиційних партій-партнерів в країнах Центральної, Східної та Південно-Східної Європи до їх політичної діяльності;

Створення і діяльність центру документації для обслуговування більш ефективного обміну інформації серед різних організацій в середині родини Європейської Народної Партії.

23 жовтня 2006 року в Страсбурзі Міжнародне Правління Об’єднання «Інститут Роберта Шумана» задовольнило заявку ХДМУ та, таким чином, прийняло рішення надати статус повноправного члена цієї організації Християнсько-демократичній молоді України.

Варто зазначити, що ХДМУ стала єдиною національною молодіжною організацією в Європі та єдиним представником України, що має членство в цьому об’єднанні.

Стаття на сайті ВМГО ХДМУ