Разом до національного єднання! Слово зворушеного серця

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Сьогодні гостро стоїть питання відродження нації. Діючим засобом цього є формування у людини національної гідності та гордості за свою Батьківщину, за свій народ, відмови від почуття національної другосортності…

Сумно про це писати: песимізм, зневіра, апатія панують у суспільстві. Люди не вірять ні в що і ні в кого. Можна зрозуміти байдужість та зневіру, але не можна виправдати. Кожен замикається в собі, як равлик, кожен покладається тільки на себе у цей скрутний час.

Невже не зрозуміло, якщо ми мовчки зноситимемо знущання уряду над власним народом – він правитиме і далі. Якщо покірно стоятимемо з простягнутою рукою – витягнемо ноги. Якщо спокійно сприйматимемо двомовність – втратимо материнську мову. Якщо ми розвісимо вуха – нам на них начіпляють лапші. Якщо не постоїмо за державу – не матимемо її.

Схаменімось і вичавімо із себе байдужість і зневіру. Ми є народ. Ми є господарі цієї країни. Ми не тимчасові на цій землі. Тимчасові ті, хто дорвався до влади і використовує її для своїх корисливих цілей. Ми зможемо скоротати їхню тимчасовість до мінімуму, якщо будемо згуртовані, єдині і не байдужі. «Почни з себе зміни країну!»

Литвиненко Аннет


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс