Розвивайтесь, на вас чекають великі справи!!!

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Подібно паростку, що спершу адаптується до нового середовища, а з часом розвивається і стає могутнім деревом, відбувається і зростання майбутньої патріотично налаштованої еліти України в межах проекту «Школа молодого лідера «Почни з себе – зміни країну».

Так, перший етап проекту, що був спрямований на ідентифікацію та вдосконалення особистісних лідерських якостей і навичок, на минулому тижні завершився у Миколаївській області на ОК «Жемчужина», що на мальовничому березі моря та цими вихідними розпочав своє друге коло з міста Чернігів.

Тепер від учасників проекту вимагалося не лише продемонструвати свій особистий потенціал, а й застосувати його при роботі в команді. Молодь мала змогу за допомогою чисельних інтерактивних вправ та тренінгів вдосконалити вербальні та невербальні канали взаємодії в команді; на реальних прикладах навчитись мотивувати та знаходити правильний підхід до кожного з членів команди; на власному досвіді відчути, яка модель ведення роботи є найбільш ефективною…

Тож проект триває, зустрінемось в Житомирі :) …

Довідково:

В межах проекту Демократичного Альянсу "Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!" у 2007 році буде проведено 9 дводенних семінарів у Житомирській, Миколаївській та Чернігівській областях та один підсумковий у місті Києві. В 2005-2006 роках у межах проекту було проведено 20 семінарів у Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Одеській, Харківській, Черкаській областях та місті Києві.

Проект відбувається за підтримки Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту та Молодих Християнських Демократів Норвегії.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс