Розпочався відкритий захист проектів програм поданих на розгляд до Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Сьогодні Конкурсна Комісія з розгляду проектів програм, розроблених громадськими організаціями ознайомилася з проектами близько сорока всеукраїнських молодіжних громадських організацій.

Серед інших, чотири проекти програм захищали і представники ВМГО Християнсько-демократична молодь України: Голова ВМГО ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) – Василь Гацько, та Міжнародний Секретар організації - Анатолій Король.

Відкритий захист проектів програм відбуватиметься ще два дні, після чого Конкурсна Комісія прийме рішення щодо підтримки тих, які з 315 проектів, поданих 101 молодіжною організацією на участь у конкурсі, є найбільш актуальними для українського суспільства.

Як зазначалося раніше 15 березня ВМГО Християнсько-демократична молодь України подала на участь у конкурсі проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї, що проводить Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту 4 проекти:

1. Проект ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) "Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!".

Мета проекту програми:

Сприяти розвиткові лідерських якостей української молоді в контексті підготовки відповідальної та патріотично-орієнтованої громадсько-політичної еліти України. Проект реалізовуватиметься для молоді Волинської, Житомирської, Закарпатської, Миколаївської та Тернопільської областей.

2. Проект ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) "Молодь на шляху до Європи!".

Мета проекту програми:

Сприяти посиленню уваги української молоді до вироблення стратегії інтеграції України у європейські структури, а також встановити і поширити контакти між молодіжними організаціями України та Європи. Проект реалізовуватиметься в першу чергу для молоді Вінницької, Кіровоградської та Запорізької областей, а також, для представників інших регіонів України.

3. Проект ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) та МРХМ "Молодь за міжконфесійне порозуміння!".

Мета проекту програми:

Консолідувати зусилля міжконфесійних церковних спільнот та молодіжних організацій заради продовження християнського діалогу для вирішення проблем, що постають перед молодою людиною в повсякденному житті та дати християнську відповідь на них, через проведення спільних міжконфесійних проектів. Проект реалізовуватиметься для молоді різних християнських конфесій України.

4. Проект ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) та МРХМ "Від серця до серця".

Мета проекту програми:

Допомогти дітям-сиротам адаптуватись до життя в сучасному суспільстві. Показати можливості розвитку та перспективи реалізації себе, як активного громадянина своєї спільноти, навчити добрих принципів життя та подолати суспільні бар’єри і сформовані стереотипи щодо безнадійності сиріт.

Стаття на сайті ВМГО ХДМУ