Розпочалась підготовка до міжнародної конференції DEMYC в Україні

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

5 липня у Києві відбулась робоча зустріч голів та міжнародних секретарів всеукраїнських молодіжних громадських організацій Демократичний Альянс та Молодий Рух, що є представниками України у найбільших демократичних молодіжних об’єднаннях Європи - YEPP та DEMYC.

На зустрічі були обговорені питання організаційного забезпечення проведення міжнародної конференції DEMIC в Україні.

Як відомо за результатами конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї на 2007 рік ВМГО Молодий Рух отримала підтримку міністерства на реалізацію проекту проведення Міжнародної Конференції Демократичної Спільноти Молоді Європи (DEMYC).

На основі положень меморандуму про партнерство і поглиблення співробітництва в галузі європейської та євроатлантичної інтеграції України, підписаного рівно за рік - 5 липня 2006 року головою ВМГО ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) Василем Гацько та головою ВМГО Молодий Рух Любомиром Грицаком, ці дві потужні молодіжні організації спільно реалізовуватимуть підготовку до проведення конференції.

На зустрічі були узгоджені принципи формування організаційного комітету конференції, окреслені можливі дати, місце проведення та тематика заходу.

Представники двох організацій домовились узгоджено діяти на всіх етапах підготовки та проведення DEMYC в Україні та вже найближчим часом затвердити персональний склад спільного організаційного комітету.

Довідково:

Демократична Молодіжна Співдружність Європи (Democratic youth community of Europe (DEMYC) – це міжнародна організація, яка об’єднує молодіжні організації Християнсько-демократичного та Консервативного ідеологічних спрямувань Європи. Заснована в 1964 році.

Демократичний Альянс є повноправним членом Демократичної Молодіжної Співдружності Європи з 1997 року.

Демократичний Альянс є однією з не багатьох молодіжних організацій Центральної та Східної Європи, які мали представників в керівних органах DEMYC. Так, у 2001 році Владислав Синяговський, який на той час був Генеральним Секретарем ДемАльянсу, став Віце-президентом DEMYC, де три роки представляв інтереси Демократичного Альянсу.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс