Святий Миколай та одеський обласний осередок "ДемАльянсу" збирають помічників для організації свята для дітей

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

12 грудня о 14.00 в актовій залі Центру Української Культури розпочнуться останні приготування до благодійної акції «Миколай збирає подарунки».

Помічники святого Миколая (волонтери «Демократичного Альянсу» та інших молодіжних організацій) будуть власноруч виготовляти необхідне обладнання для акції (шапочки діда мороза, червоні шалики і червоні скриньки для збору коштів). Після проходження тренування кожен волонтер урочисто підпише присягу помічника святого Миколая.

Акція «Миколай збирає подарунки» відбудеться 15 грудня в центрі міста. В ній прийме участь близько 50 волонтерів, які в костюмах помічників святого Миколая будуть збирати пожертви (гроші та подарунки) для проведення свята для потребуючих дітей на день святого Миколая (19 рудня) та Різдвяні свята.

Акція організована молодіжною громадською організацією «Демократичний Альянс» за підтримки «Інтелектуального форуму «Україна – ХХІ століття».

До участі в акції запрошуються волонтери молодіжних організацій а також всі бажаючі допомогти.

  • * *

Підготовка волонтерів буде проходити в актовій залі Центру Української культури (Польська 20) 12 грудня з 14 до 20 години.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс