Святковий вечір сюрпризів у Дніпропетровському обласному осередку ДемАльянсу!!!

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

26 листопада в Дніпропетровському обласному осередку „Демократичний Альянс” відбулася грандіозна святкова вечірка, присвячена закінченню проекту „Школа молодого лідера”.

Це був справжній вечір сюрпризів як для нас, так і для самих учасників проекту!

Святково прикрашена зала в українському стилі, на столі усіляка смакота, наперебій б’ються наші серця в очікуванні чогось казково приємного та приходу самих винуватців свята!!!

І ось по коридору вже чується дзвінкий гомін, а за мить перед нами стрибають, обіймають та сміються найкращі та найрозумніші, улюблені наші учні – вже випускники „Школи молодого лідера”!!!

І почалось…

Нагородження учасників дипломами з номінаціями, дисками, на яких представлена презентація про „Демократичний Альянс”, слайд–шоу під назвою „Патріот”, та звичайно колекція всіх фото, які знімалися під час трьох семінарів, і цінні подаруночки від нашого спонсору компанії „Київстар”.

Приємним сюрпризом і несподіванкою було те , що наші учні подарували нам кубок чемпіонів „Кращі вчителі” ) !!! Важко передати ті емоції та приховати сльози щастя, які нахлинули на нас в ту урочисту, хвилюючу мить!!!

Потім, настав „смачний момент”, адже, учасникам було задане домашнє завдання „Українська кухня”, кожен мав приготувати будь-яку українську страву та творче презентувати її нам – і повірте, ми куштували такі витвори мистецтва українського характеру!!! Це і вареники, і галушки, і печена картопля з салом, пироги, тістечка з калиною – як ви зрозуміли, наш стіл ломився від смачнючих страв, як у справжніх українців!!!!

Ну і звичайно ж не обійшлося без незабутнього творчого вечора – учасники, та й ми підготувалися належним чином – КВН, гуморески, сценки, театралізовані вистави, і на завершення, голова ДОО „ДемАльянс” та член правління Лагачев Роман і Продавець Микита, показали на честь Василя Гацька та Андрія Сидоренка бої сумоїстів – гучні оплески та сміх не втихали ще довго!!!!

Ще одним подарунком від нас нашим учасникам був торт, який також витриманий в українському стилі, та з надписом і логотипом нашої організації – смачно та повчально)))

Наостанок, ми стояли в колі, міцно тримаючись за руки, і передавали іскру вогню, як частинку наших палаючих, невтомних душ, говорячи при цьому найтепліші слова, виражали свої емоції, згадували неповторні моменти під час наших семінарів та обіцяли ніколи не розлучатись!!!

Так, закінчився наш проект „Школа молодого лідера”, та наше спілкування з учасниками продовжиться, і вже через тиждень ми зустрінемось з ними на зустрічі випускників „Школи молодого лідера”, куди прийдуть вже не просто наші учні, а дорослі люди, котрі свідомо вирішили стати членами Дніпропетровського обласного осередку, з власними ідеями та пропозиціями, щодо подальших проектів та заходів!!!

Слава Україні!!!! Процвітання „Демократичному Альянсу”!!!!

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс