Серцевий напад

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Чому «серцевий»? Бо зараз весна, у всіх на думці кохання… А Харківський обласний осередок нікому не дає забути про свій перший серйозний проект - акцію «Почуйте всі» фонду «Серце до серця».

19 квітня о 16.30 відбулась прес-конференція ХОО ВМГО ХДМУ в прес-центрі м. Харкова.

Вражає? Мене – так. Трансляції по двом місцевим телеканалам в прямому ефірі, стопки розданих прес-релізів (які, ми маємо надію, згодом стануть цікавими статтями) – і це лише початок. Як сказала Голова нашого осередку та безпосередня учасниця конференції, значення інформаційного простору важко переоцінити і тому забагато ЗМІ не буває (цього її навчили в «Школі молодого лідера ХДМУ «Почни з себе - зміни країну!»). :)

Чому «напад»? Тому що ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) в особах Черевко Вікторії та Головіна Костянтина вже не просто закликає до активної громадської позиції, а просто атакує тих, хто не бачить, що сьогодні творить завтра. Ви ж розумієте, що атакувати можна не лише вогнепальною зброєю, але і дівочими поглядами, щирими посмішками та гарним настроєм. ;)

Пам’ятаєте звуки дитинства? Для мене це скрип каруселі та крики мами, щоб не їла тістечок, зроблених з піску. Я впевнена, що кожен згадає щось своє. Ми проводимо цю акцію, щоб у кожного українця були такі спогади. Маю надію, що нас насправді ПОЧУЮТЬ ВСІ!!!

Серце

(якому не хочеться спокою)

Стаття на сайті ВМГО ХДМУ