Серце, не будь байдужим!!!

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

„Ми даруємо вам наші серця”, - впевнено та з надією в душі звернулися до глядачів зі сцени вихованці дитячих будинків м. Дніпропетровська.

Здалося, що в їх протягнутих в зал малесеньких долоньках заіскрився теплий промінчик світла.

Напередодні новорічних свят активісти Дніпропетровського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Демократичний Альянс”, в рамках проекту „Від серця до серця”, що відбувався за підтримки Міністерства у справах сім`ї, молоді та спорту, провели дитяче-юнацький чемпіонат-фестиваль з черлідингу для команд дитячих будинків.

Сто двадцять вихованців шести дитячих будинків м. Дніпропетровська змагались за кубок фестивалю в танцювальному та пісенному конкурсах.

Варто зазначити, що підготовка до участі у фестивалі йшла серйозна, і вимоги стояли перед учасниками непрості: танок обов’язково повинен включати спортивні елементи, а пісня мала бути українською (на думку самих організаторів проекту, саме ці вимоги мають виховати у дітей любов до спорту, здорового способу життя, та неодмінно безмежну любов до України). Отже, на протязі двох місяців, двічі на тиждень, в стінах дитячих будинків проводилися тренування. І, можемо впевненно сказати, що результати виправдали очікування.

Дітлахи відчували себе справжніми героями дня, вони з невичерпним ентузіазмом та радістю приймали участь в конкурсах, гідно захищали честь своїх дитячих будинків.

Присутні вболівальники та глядачі щиро підтримували діток аплодисментами, посмішками, від душі раділи успіхам малечі.

За результатами фестивалю, в танцювальному конкурсі журі визначило абсолютними чемпіонами вихованців дитячого будинку №1, друге місце посіла команда дитячого будинку „Берегиня”, третіми стали вихованці „Світанку”.

В пісенному конкурсі „найспівучішими” виявилися школа – інтернат №2, посівши почесне перше місце, другими були колектив дитячого будинку „Надія”, а третє місце посіла команда дитячого будинку Самарського району.

Окрім того, всі учасники отримали безліч подарунків від спонсорів фестивалю: школі-інтернату №2 дістались спеціальні призи та дипломи від „ПриватБанку”. Дві учасниці „Берегині” та одна з дитячого будинку №1 отримали спеціальні призи від модельного агентства „Profession” а саме запрошення на безкоштовне навчання дефіле для агентства, та для роботи в команді групи підтримки БК „Дніпро” „ШОУ МОДЕЛС” у другому складі.

Та абсолютно всі учасники отримали білети до кінотеатру від „Кіно системи”.

…Тривають чудові новорічні свята. Чи вірять ці діти в чудеса? Які їх мрії, плани на майбутнє? Який новорічний сюрприз вони чекають? Вихованці школи-інтернату №2 Оля Миронова та Аня Сакова мріють, щоб всі люди були щасливими в новому році. Оля мріє стати співачкою , а Аня лікарем – терапевтом. Ліда Яшникова та Даша Абатурова з дитячого будинку №1 дуже хотіли перемогти, і їх мрія здійснилась. Даша мріє, щоб свято Нового року було добрим та радісним. А Ліда з сумом сказала, що її мрія, більш за все, нездійсненна – над усе вона хоче, щоб до неї повернувся її тато…


„Серце, не будь байдужим!” – лунало зі сцени.

Склалося враження, що кожен з цих усміхнених, гарних діточок, з купою призів, та почуттям перемоги та гордості за себе, повернуться до своєї домівки, де їх чекатимуть, люблячі мама й тато…

Ми ще раз закликаємо всіх – не бути байдужими до долі цих дітей, адже кожен з нас в змозі подарувати їм хоч трішечки щастя!!!

”Від серця до серця, від душі до душі, від мрії до мрії”…


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс