Перейти до вмісту

Син останнього імператора Австрії відвідав музей Совєтської окупації України

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Почесний Президент ПанЄвропейського Союзу, відомий європейський політик та прямий нащадок династії Габсбургів Отто фон Габсбург 15 червня відвідав Музей совєтської окупації, створений 26 травня Київською міською організацією Товариства «Меморіал» ім. В.Стуса.

Відвідини музею стали першим заходом у межах візиту Отто фон Габсбурга в Україну, який відбувається за організаційної підтримки Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс», що вже декілька років тісно співпрацює з міжнародним рухом «ПанЄвропейський Союз».

«Отто фон Габсбург постійно цікавиться долею нашої країни, при цьому як її історичними аспектами, так і майбутнім. Варто відзначити, що і ПанЄвропейський Союз, який він очолював багато років та Почесним Президентом якого він зараз є, послідовно відстоював право українського народу на самовизначення, а зараз виступає за надання Україні чіткої перспективи щодо членства в Європейському Союзі», - прокоментував візит Голова Демократичного Альянсу Василь Гацько.


Довідково:

ПанЄвропейський Союз (PanEuropean Union) засновано в 1922 році.

Основна ціль діяльності ПанЄвропейського Союзу - об’єднати всіх європейців в сильній Європі, яка спроможна ефективно просувати свої інтереси та ідеали в світі.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс