Перейти до вмісту

Студенти "експресом" промчалися вулицями Києва

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

17 листопада одночасно в різних частинах Києва звичайні люди змушені були здивовано оглядатись, не розуміючи, в чому річ. Якісь молоді люди, з вигляду – цілком пристойні студенти, несамовито кудись бігли, щось носили, співали, показували і взагалі поводили себе неадекватно. Насправді ж це відбувався квест «Студент експресом», організований Київським міським осередком ДемАльянсу за підтримки Подільської райдержадміністрації та «Книжкового супермаркету».

Квест міг би викликати й іще більший ажіотаж, але на заваді стала погода: день був морозний і в принципі неприємний, через що на старт прийшло не так багато команд. Утім, навіть ті, що були, влаштували поміж собою справжню безкомпромісну боротьбу, в якій перемогли, можна не сумніватися, найкращі.

А змагання були не прості, про це організатори квесту потурбувались. Кожна команда змушена була пройти 10 точок, розкиданих по всьому Києву, і на кожній виконати якесь хитре завдання – тільки так вони отримували в свої «заліковки» імпровізовані «зарахи», які й стали в підсумку підставою для отримання диплома. Завдання були різні, інколи важчі, деколи легші, але так чи інакше вписані в загальну концепцію заходу: студентське життя, як воно є. Учасники квесту переносили «передачу з дому», задобрювали «методистку деканату» (інколи оригінальним способом – скажімо, без слів показуючи гімн України!), заробляли «перші гроші», шукали певні слова в книжках, і так далі. Веселі завдання не давали командам впасти духом і припинити виснажливе змагання, яке зайняло в підсумку 7 годин – фактично, цілий день.

Кінець кінцем задоволені лишились усі, і не лише через отриманий заряд гарного настрою, а й через призи від спонсорів та ДемАльянсу, які справедливо дісталися кожній команді. А переможці – ним виявився колектив із красивою назвою «Бобри» – ще й мали змогу відкоркувати неодмінне в такому випадку шампанське. До речі, символічно, що всі «Бобри» представляли різні вузи нашої столиці. Це абсолютно втілює задум свята, який полягав у єднанні студентства незалежно ні від чого. Попри невелику кількість команд, цей задум вдався повністю: були студенти з КМА, КПІ, НАУ, КНЕУ і ще багатьох університетів із різними літерками в абревіатурах.

Отож, квест, до якого так довго і наполегливо готувався міський осередок ДемАльянсу, таки відбувся. І навіть більше того – він вдався, попри погоду та різні технічні перепони. Не можна при цьому не подякувати тим людям, завдяки яким це все відбулося. Це вже згадані спонсори – Подільська райдержадміністрація та «Книжковий супермаркет», а також Спудейське братство НаУКМА, яке надало організаційну підтримку. Ну і звісно ж – безпосередні організатори квесту, передусім голова Київського осередку ДемАльянсу Галинка Янченко.

День студента було відсвятковано чудово, лишилися хороші враження і купа оригінальних задумок на майбутнє. Тому чекаємо на аналогічне свято наступного року!

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс