Перейти до вмісту

Тижневі канікули представників ДемАльянсу в Гамбурзі

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Приємно відмічати, що партнерські відносини між ДемАльянсом та християнсько-демократичною молодіжною організацією Німеччини - Junge Union Deutschlаnd розвиваються, а дружба між членами двох організацій міцніє. Прямим свідченням цього є візит членів ДемАльянсу до Гамбурга на запрошення місцевого осередку JUD, представники якого минулого року гостювали в Києві.

Цей тиждень був насичений найрізноманітнішими заходами, подіями, зустрічами, знайомствами, цікавою інформацією. Учасники подорожуючої групи мали можливість перейняти цінний досвід діяльності партнерської організації завдяки цілій низці зустрічей з членами JUD Hamburg-Mitte та проведених ними презентацій по історії політики Гамбурга, історії та особливостях федерального устрою Німеччини, знайомству з діяльністю районних осередків організації та правлінням організації у м. Гамбурзі.

Цікавою виявилася зустріч у центральній ратуші міста з депутатом парламенту м. Гамбурга Ларсом Дітріхом, який розповів про діяльність місцевого законодавчого органу. Окрім політичної діяльності, Ларс очолює молодіжну організацію „Фрішлюфт”, основною метою діяльності якої є проведення візитів молоді різних країн по програмі культурного обміну. Як тут стриматися і не похвалитися, що ДемАльянс отримав пропозицію від згаданої організації стати їх офіційним партнером в Україні.

Завдяки енергійності та гостинності господарів, після закінчення офіційної частини кожного дня, гості мали можливість відвідати традиційні німецькі кнайпи, вишукані ресторани, відпочити в знаменитому районі Гамбурга – Санкт Паулі, який зосереджує у собі понад 70% усіх диско клубів міста :), ознайомитися з нічним життям Гамбурга, зробити екскурсію містом, просидіти півдня в сувенірних магазинах Гамбурзького порту, поплавати кораблем по Ельбі...

Як поділилися з нами учасники групи, подорож кораблем запам’яталася по-особливому. І секрет ось в чому: на палубі група вирішила сфотографуватися з прапором України, це викликало зацікавлені погляди та й годі. А ось, коли на одній з проміжних зупинок вони зійшли, то з корабля через гучномовець у слід рідною мовою на всю округу чітко прозвучало: „Передавайте вітання Україні!”. Бурхливі емоції ще довго не вщухали....:).

Завершилося гостювання дружньою українсько-німецькою вечіркою.

Ось так. :) Щиро вдячні нашим німецьким колегам за теплий прийом, і тепер з нетерпінням чекаємо на їх візит в Україну.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс