Перейти до вмісту

У Дніпропетровську пройшов міжвузівський круглий стіл „Студентське самоврядування-2007. Реалії та перспективи”

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

5 квітня в Дніпропетровську відбувся міський міжвузівський круглий стіл „Студентське самоврядування-2007. Реалії та перспективи”. Організаторами круглого столу виступили: Дніпропетровська молодіжна обласна адміністрація, Комітет у справах сім’ї та молоді Дніпропетровської міської ради, Дніпропетровська державна фінансова академія та Дніпропетровська міська молодіжна громадська організація „Молодь діє”.

На круглий стіл, було запрошено голів органів студентського самоврядування, а також представників громадських організацій, що призвело до плідної дискусії та обміну досвідом. Дніпропетровський обласний осередок «ХДМУ» на зустрічі представляли: Володіна Ганна, Проданець Микита та Безух Дмитро.

Програма обговорення складалась з 3-х тем: 1. Актуальність питання студентського самоврядування в сучасних умовах демократизації суспільства. 2. Організація співпраці органів студентського самоврядування з адміністрацією вищих навчальних закладів. 3. Перспективи розвитку студентського самоврядування.

Під час круглого столу членом Правління ДОО «ХДМУ» Проданцем Микитою було зроблено доповідь на тему „Організація співпраці органів студентського самоврядування з адміністрацією вищих навчальних закладів”. Зокрема, в ній було висвітлено як законодавчі (правові) передумови співпраці (витяги з Закону України „Про вищу освіти”, Наказ Міністерства освіти і науки України і т.д.), так і практичні рекомендації щодо цього питання. Як приклад ефективного відстоювання своїх поглядів і прав було приведено досвід роботи одеського обласного осередку «ХДМУ» - акція „Казочка про 15 гривень”.


Стаття на сайті ВМГО ХДМУ