ХДМУ отримала грант на реалізацію дворічного проекту «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

ХДМУ отримала грант на реалізацію дворічного проекту «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!». Проект спрямований на розширення знань молоді про спектр політичних ідеологій та збільшення прихильників Християнської-демократії в Україні.

У межах проекту планується провести 14 дводенних заходів, з них шість семінарів і одна конференція будуть організовані в 2007 році. До участі в проекті будуть залучені представники 16 областей України.

В своєму коментарі Прес-службі ХДМУ Голова організації Василь Гацько зазначив: «український виборець орієнтований на партійного лідера та, в переважній більшості, не знає відмінності політичних ідеологій. Частина електорату віддає голос одному з кандидатів просто тому, що він є більш зовнішньо привабливий за інших, краще тримається, красиво говорить. Після того як ця людина себе в якійсь мірі дискредитує відбувається перетік електоральних симпатій до іншого кандидата. Інша проблема - люди голосують за інтеграції. Комусь подобається «євро», комусь – «азійська». Але що за цим стоїть, носіями яких цінностей є політичні партії і їх лідери, невідомо. Посмішки викликають ідентифікації ідеологій політичних сил їхніми представниками, якщо, звичайно, у них взагалі вдається витягнути цю інформацію. Наприклад, підчас парламентської виборчої кампанії в програмі «5 копійок» на «5 каналі» Тарас Чорновіл оголосив, що Партія Регіонів сповідує ліберальну ідеологію, що викликає посмішку, бо у лібералів майже не має державного регулювання в економіці. Окрім того, а що ліберали в одному Уряді роблять з комуністами, у яких мають бути кардинально протилежні погляди на розвиток країни. Там же, Андрій Шкіль сказав, що представники Батьківщини є солідаристами, що, на мою думку, є спробою заплутати виборця. Отже, серед іншого, партії прикриваються ідеологіями, до яких вони не мають жодного стосунку, і, таким чином, просто намагаються обдурити виборців. Саме тому, назріла ідея проведення проекту «Школа молодого політика «ХоДіМо Разом!», який має подолати нестачу інформації про політичні ідеології в молодіжному середовищі та збільшити кількість прихильників Християнсько-демократичної ідеології в Україні».

Вже найближчим часом ХДМУ здійснюватиме анонсування проекту та проведе відбір учасників в областях України. Прес-служба ХДМ інформуватиме вас про реалізацію проекту на всіх його етапах.

Стаття на сайті ВМГО ХДМУ