Перейти до вмісту

ХДМУ провела театралізовану акцію «Політики - як діти» або «Велика пісочниця»

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Молодь з різних куточків України у День захисту дітей 01 червня 2007 року у місті Києві напроти Верховної Ради провела театралізовану акцію «Політики - як діти» або «Велика пісочниця», яка у сатиричній формі підкреслила і висміяла схожість поведінки керівників держави з поведінкою дітлахів в пісочницях.

Під час акції її учасниками було продемонстровано 5 пантомім («У кого більше, або дитяча заздрість»; «Не дитяча спритність», або «Ловкость рук и никакого мошенничества»; «Хто у хаті живе?», або «ГруПУвичка»; «Хто кому надає» та «По заслузі»), які є символічним відображенням останніх подій в українському політикумі.

Впродовж вистав відтворюючи реалії політичних баталій, хедеемівці, які грали таких персонажів як В. Ющенка, В. Януковича, Ю. Тимошенко, О. Мороза, С. Піскуна, О. Медведька, В. Шемчука, В. Наливайченка, В. Цушка, А. Гриценка та багатьох інших демонстрували емоції, м'язи та поведінку, які притаманні їх "героям" в останній період часу. Траплялося, що пристрасті у пісочниці нагрівалися до високої температури і персонажі вдавалися до показових виступів солдатиків-беркуту та альфи, демонстрували один одному військову техніку. Закінчилися вистави хеппі ендом, адже НАРОД надавав високопосадовцям по м'яким місцям і зобов'язав їх служити йому вірно і чесно.


На завершення акції молодь засудила нездорове протистояння, яке відбувається на політичній авансцені країни, та надмірну емоційність сучасного українського політичного діалогу, а також закликала політиків України припинити практику шокування своїми діями українського народу і всієї цивілізованої Європи.


Стаття на сайті ВМГО ХДМУ