ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) проведе акцію „Чорне море – Рідний смітник?!”

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

До відкриття курортного сезону залишаються кілька днів. Їх можна порахувати по пальцях рук. Як відомо, одним з найулюбленіших місць літнього відпочинку в Україні є узбережжя Чорного моря, особливо це стосується узбережжя Кримського півострова. Але згадаємо минулий курортний сезон. Пам’ятаєте, щоб у курортних містах Криму було чисто на вулиця? На пляжах, найбільш відвідуваних місцях? Здебільшого на пляжах муніципального підпорядкування?

Так, проблема засмічених курортів не є новою. Але з часом вона все більше загострюється, а не вирішується. Саме тому Всеукраїнська молодіжна громадська організація „Християнсько-демократична молодь України” ініціювала акцію „Чорне море – рідний смітник?!”.

Мета організації, а відповідно і самої акції – це звернути у зв’язку з відкриттям курортного сезону увагу суспільства на проблему забруднення території чорноморського узбережжя, особливо у Південній частині Кримського півострова.

Акція проходитиме 28 квітня 2007 року у місті Ялта (АР Крим). Початок об 11.30 на площі імені Леніна біля „Макдональдсу” на набережній.

Заплановано проведення соціологічного опитування, акція розпродаж „дарунків” Чорного моря – різноманітного сміття, з яким кожного дня стикаються відпочиваючі, звернення до органів місцевого самоврядування та державної влади, яких чекають „подарунки”-сюрпризи з місцевих пляжів.

Наші завдання:

1. Загострити увагу відпочиваючих на рівні культури кожного у повсякденному житті, особливо під час відпочинку.

2. За допомогою соціального опитування виявити рівень свідомості людей щодо питань екологічної проблеми Південного узбережжя Криму.

3. Звернути увагу місцевих органів самоврядування і суспільних організацій на проблему забруднення території Південного узбережжя Криму.

4. Звернути увагу спільноти на проблему забруднення рекреаційних ресурсів.


Луганський обласний осередок

Всеукраїнської молодіжної громадської організації

„Християнсько-демократична молодь України”

Контактна особа Петрухан Людмила.

т. 8(066)8112170 mail: cdyu_lugansk@ukr.net

Підготував: Олексій Бєсклєтко mail: alexjour@rambler.ru


Шановні колеги!

Просимо підчас використання прес-релізу посилатися на Всеукраїнську молодіжну громадську організацію „Християнсько-демократична молодь України”.

Дякуємо за плідну співпрацю!


Стаття на сайті ВМГО ХДМУ