ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) провела акцію „ЧОРНЕ МОРЕ – РІДНИЙ СМІТНИК?!” у м. Ялта

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

28 квітня 2007 року у місті Ялта (АР Крим) Всеукраїнська молодіжна громадська організація „Християнсько-демократична молодь України”, з метою привернути увагу суспільства до проблеми забруднення території чорноморського узбережжя, провела акцію „Чорне море – рідний смітник?!”. В заході, також, взяли активну участь представники місцевої молодіжної громадської організації "Ноосфера".

Організатори та учасники акції в процесі її проведення закликали відпочиваючих підвищувати рівень особистої культури у повсякденному житті та підтримувати навколишнє середовище у чистому стані. Варто відмітити, що люди, які перебували на набережній, активно долучалися до обговорень проблем забруднення набережної смуги АР Крим та екології в цілому. З особливою стурбованістю в дискусіях брали участь мешканці міста.

Під час заходів у межах акції організаторами було проведено соціологічне опитування прохожих. Так, було опитано 63 людини, більшість яких місцеві мешканці - 43 людини. Результати опитування продемонстрували, що найвагомішими причинами забруднення прибережних територій респонденти вважають низький рівень культури людей (46%) та невиконання своїх обов'язків місцевими органами влади (44%).

Опитані запропонували такі варіанти вирішення проблеми: виховувати основи культури у школі та родині; підвищувати рівень самосвідомості та відповідальності суспільства за допомогою інформаційної політики; місцеві органи влади мають збільшити кількість сміттєвих баків у місті, підсилити увагу до стягнення штрафів з порушників чистоти, віднайти шляхи утилізації сміття.

По завершенню акції було складено та передано звернення до органів місцевої влади, яке містило рекомендації щодо покращення екологічної ситуації набережної та прибережних територій міста.


Стаття на сайті ВМГО ХДМУ