Харківський обласний осередок ХДМУ закликає всіх приєднатися до всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Скільки коштує година Вашого часу? Певно кожен з вас втілив в життя чимало корисних проектів і може з точністю назвати собівартість своїх 60 хвилин.

Це може бути 50, 100 або 200 гривень. Грошових одиниць...

А Ви знаєте, що час витрачений на добру справу вимірюється зовсім не грошима?

Кожен, хто 22 квітня приєднається до Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця” отримає шанс зрозуміти важливу річ. Інколи час вимірюється людськими життями, позбавленням від страждань, дитячим здоров'ям та усмішками немовлят!

22 квітня пропонуємо забути про конфлікти, амбіції та “Наполеонівські” плани. Давайте всі разом зробимо по-справжньому Добру Справу – допоможемо збирати гроші на обладнання для дітячих лікарень. В цей день молодь Києва, Луганська та Одеси, Львова, Тернополя та Запоріжжя – усіх обласних центрівУкраїни – вийде на вулиці своїх міст з однаковими скриньками та з однією ідеєю. Реальна, справжня й відчутна допомога дітям.

Так що ж заважає нам, ХДМівцям, зробити те саме? Приєднатись до руху сердець молоді України?

Активісти Луганська та Черкас, Одеси та Києва... Всіх інших міст та організацій! До 22 квітня лишилося меньше тижня:(

ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) Харкова вже приєдналося до “Серце до серця”, ми взяли на себе координацію цієї акції по Харківському регіону. Якщо ще хтось вирішить приєднатися до цього руху, то звертайтеся до регіональних координаторів у Ваших містах. Їх координати ми можемо надіслати всім бажаючим:)

Контактна особа: Головін Костянтин, тел. 80663254595, e-mail: koc.kit@gmail.com

Твоє серце

Стаття на сайті ВМГО ХДМУ