Хто про що, а ми про НАЦІОНАЛЬНУ СИМВОЛІКУ...

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

31 березня учасниками Луганського обласного осередку ВМГО „Християнсько-демократична молодь України” було проведено опитування серед мешканців міста Луганська з приводу національної символіки України. Ними було опитано 107 людей різних за віком, зокрема 56 жінок та 51 чоловіків.

Безпосередню участь у проведенні опитування серед луганчан брали Катерина Михайловська, Оксана Волочій, Світлана Муляр, Наталія Недопьокіна, Людмила Петрухан, Анна Великоцька та Стас Степченко. Перед організаторами стояла низка цілей. Вони бажали виявити рівень інформованості мешканців Луганська про національну символіку України, спонукати людей до пошуку додаткової інформації про національну символіку та, як мінімум, замислитись... І вони досягли тих цілей, що стояли перед ними від початку, ще коли опитування тільки планували провести.

Учасники Луганського осередку „ХДМУ” ще раз з’ясували прописну істину „Скільки людей, стільки і точок зору”. Адже під час опитування вони зіштовхнулися із безліччю варіантів українських національних символів – від державних до звичайних паляниці та калини.

На питання „Назвіть національну символіку України” були ще такі цікаві варіанти відповіді: культура, національний одяг, земля, небо, мова, калина, паляниця, булава, грошові знаки.

Особливо вразило прохання одного з респондентів змінити гімн України «Ще не вмерла України...»...

Олексій БЄСКЛЄТКО,

студент 4 курси спеціальності "Журналістика" СНУ імені В. Даля,

e-mail: alexjour@rambler.ru


Стаття на сайті ВМГО ХДМУ