Член правління ДемАльянсу Віктор Андрусів взяв участь у літній академії в Швеції

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Академія була організована Міжнародним центром Християнських Демократів (KIC). Участь в ній взяли представники з трьох країн, зокрема: України, Уганди та Кенії.

Однією з головних цілей її проведення було познайомити учасників з програмою планування проектів та сприяти обміну досвідом між представниками з трьох країн та менеджерами KIC.

Протягом перших трьох днів учасники академії брали участь у тренінгах, які відбувалися на базі SIDA (Шведське міжнародне агентство розвитку) в місті Сундсваль, що перебуває на півночі країни. Тож дорогою до цієї віддаленої місцевості була можливість добре роздивитись Швецію.

Навчання передбачало проведення семінарів та тренінгів з програми LFA (програма планування та управління проектами), якою послуговуються міжнародні організації, зокрема, ООН.

Курс видався досить доречним, оскільки всі учасники представляли активні молодіжні організації і потребували додаткових знань з цієї тематики.

На завершення навчання учасники були запрошені на щорічний Конгрес Християнсько-демократичної партії Швеції. Варто відмітити, що організатори створили сприятливі умови для спостерігання та вивчення внутрішньодемократичних процесів у партії. Цей досвід був надзвичайно корисним, оскільки учасники могли побачити як функціонує партійна демократія.

В цілому, проект літньої академії видався успішним. Набуті знання та досвід без сумніву зможуть бути використані в ефективній діяльності Демократичного Альянсу.


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс