Школа Молодого Лідера «ТАК і ДА!» (Тренінг Активності і Креативу вІд ДемАльянсу)

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Якщо Ви бачите себе в майбутній бізнесовій, політичній чи громадській еліті, якщо Ви готові розвиватися задля досягнення своїх мрій,

якщо Ви впевнені в собі та готові до рішучих кроків, то громадська організація «Демократичний альянс» запрошує Вас до Школи Молодого Лідера «ТАКі ДА!» (Тренінг Активності і Креативу вІд ДемАльянсу). Школа буде включати два тренінгові модулі: 10-11 та 24-25 листопада, що матимуть практичний характер. Це будуть тренінги по темам: світогляд лідера, планування, робота в команді, публічний виступ, співпраця зі ЗМІ та інші.

В рамках Школи учасниками будуть розроблені проекти, які сприятимуть вирішенню проблем одеської молоді і будуть реалізовуватись випускниками Школи «ТАКі ДА!».

Для того, щоб стати учасником школи лідерства необхідно заповнити анкету, а також обрати одну з 25 тем, важливих для молоді. Протягом Школи по цій темі буде проведено дослідження.

Анкету та Ваші побажання по темі дослідження необхідно вислати до 8 листопада включно на адресу demalliance.od@gmail.com.

Анкету можна отримати, подзвонивши за номером 8 093 501 61 55 (Галина)

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс