Школа молодого лідера «NOTA BENE» у Харкові

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Вибачайте за надмірну емоційність, але хочеться розпочати цю замітку зі слова «УРА!». Адже Харківський обласний осередок ВМГО «ДемАльянс» у партнерстві з Харківською обласною молодіжною організацією Центр енергійних харків’ян «Молодіжна взаємодія» (надалі - ЦЕХ) отримали фінансування від Управління у справах сім’ї та молоді Харківської обласної державної адміністрації для проведення Школи молодого лідера для школярів «NOTA BENE».

Ще в травні місяці Харківський обласний осередок нестримно загорівся проведенням цього проекту. Загорітись, загорілись і тренінговий план доволі креативненький розробили і, навіть, знайшли партнерську організацію з великим досвідом, з великими зв’язками і великим бажанням нам допомагати. І все було б гаразд, якби не вічне питання: «де взяти гроші?». В пошуках останніх був оббитий не один поріг чиновників, але фандрайзери стомлювались, а гроші так і не з’являлись… І в цей момент нам посміхнулась доля – Управління у справах сім'ї та молоді Харківської обласної державної адміністрації об’явило конкурс соціальних проектів на здобуття грантів...

Що ж синтез наполегливості ХОО ВМГО ДА та досвіду ЦЕХу створив непогану заявку на грант. Підкріплений бездоганною рекомендацією від правління ВМГО ДА (за що ми щиро-щиро вдячні), проект був зданий на розгляд комісії.

Місяць ми жили лише очікуванням результатів, хвилюючись за долю нашого проекту зі швидкістю серця 120 ударів/хв.. І ось 25 жовтня результати стали відомі. Ми виграли грант!

Школа лідерства для школярів «NOTA BENE» незабаром стартує у двох харківських школах. Вже розповсюдженні анкети, які були сприйняті школярами з великою зацікавленістю. Що ж сподіваємось, що незабаром з такою ж зацікавленістю вони будуть сприймати й тренінги, які створювались спеціально для них; тренінги, заради яких був оббитий не один чиновників поріг й недоспана не одна ніч…

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс