Школа молодого лідера ДемАльянсу відвідала Житомир

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

20-21 жовтня 2007 року 24 студенти Житомирських ВНЗ стали учасниками першого семінару «Школи молодого лідера «Почни з себе – зміни країну!». У проекті Демократичного Альянсу взяли участь найактивніші молоді люди житомирського студентства, які вже являються лідерами різноманітних органів самоврядування в університетах.

Житомиряни навчалися проявляти свої лідерські якості та вміло застосовувати їх. Навчання проходило у вигляді тренінгів, лекцій та практичних завдань на розвиток красномовства та вміння комунікації з людьми, визначення пріоритетів та цілей своєї діяльності. Студенти прагнуть самовдосконалення та самореалізації для того, щоб змінити реалії сьогодення. А це у наших силах! Тому що ми молоді, енергійні, цілеспрямовані, відповідальні та небайдужі до долі своєї країни. Ми прагнемо сформувати нову громадсько-політичну еліту України.

Навчитися реалізовувати свої прагнення у житті студентам допомагають Василь Гацько, Голова ВМГО Демократичного Альянсу, та Андрій Сидоренко, керівник цього проекту, член Правління ВМГО Демократичного Альянсу.

«Школа молодого лідера «Почни з себе – зміни країну!» спрямовує свою діяльність на вдосконалення лідерських якостей та здібностей української молоді. Цього року пощастило студентам Житомирської, Миколаївської та Чернігівської областей розвивати та відкривати свій потенціал громадського діяча та розумного керівника. Навчання триває! Успіхів всім!

Марина Пироговська

Довідково:

В межах проекту "Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!" у 2007 році буде проведено 9 дводенних семінарів у Житомирській, Миколаївській та Чернігівській областях та один підсумковий у місті Києві. В 2005-2006 роках у межах проекту було проведено 20 семінарів у Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Одеській, Харківській, Черкаській областях та місті Києві.

Проект відбувається за підтримки Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту та Молодих Християнських Демократів Норвегії.

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс