Щедрування в Одесі

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

Логічним продовженням колядувань в Одесі стало проведення щедрувань на Старий Новий Рік.

Збиратись почали з десятої години: в щедрувальників ще лишилося багато підготовчої роботи. Останнє редагування сценарію, репетиція, поступово розпалювався святковий настрій. Перевдяглися, зібралися і вийшли. Не встигли відійти і п’ятдесяти метрів, як зустріли ще один вертеп. Це була приємна несподіванка, якийсь час йшли разом, але, нажаль, нас чекали в “Царському селі”, де ми колядували.

З коляди значно поменшало снігу, було тепліше. Машини проїжджали коло нас, постійно сигналили, вітаючи. Але якщо машин було багацько, то більшість будинків до 17 години стояли без хазяїв. Тому спочатку справи пішли якось сумненько і повільненько. Так проходили ми з півтори години. Ближче до вечора двері одна за одною почали відкриватися, господарі ставали дедалі приємніші. Ми відігрілися, повеселішали.

На останнє у нас було заплановане щедрування у проректора ОНУ ім. Мечникова. Поки ми до нього йшли, нас тричі “зловили” по дорозі люди і запросили до себе щедрувати. Коли нарешті дісталися до квартири проректора, то отримали безмірне задоволення від того, як нас там зустріли: вся родина в зборі, застелені доріжки, камера, фотоапарат, купа посмішок, а про винагороду не забули! (Ми були чемні і заліковки залишили вдома.

І з класним настроєм ми скінчили щедрувати і пішли ладки проїдати!

Було супер!!! За щедрування ми зібрали більше ніж 800 грн., що разом з наколядованими склало близько 1300 грн. За спільним рішенням, ці гроші стануть першою інвестицією в давню мрію осередку – проектор.

Приємно, коли в організації з’являються традиції. Наступним заходом в святкуванні різдвяних святок має стати похід в сауну на Водохреща. ЗАПРОШУЄМО ВСІХ!!!

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс