Перейти до вмісту

Як це було?! Happy end третього семінару «Школи Молодого Лідера» в Миколаєві

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

8-9 грудня в Миколаєві пройшов останній семінар «Школи молодого лідера», на якому панувала особлива дружня атмосфера. Почали семінар з перевірки домашнього завдання, яким учасники дуже пишаються і з радістю пережили б ще раз акцію «У нас не курять…в громадських місцях».

Повторивши матеріал з перших двох семінарів (лекції, бесіди, практичні вправи), прийнялися за вивчення нового матеріалу. Микола Єременко (кореспондент політичних новин каналу «24») повідав школярам практичні рекомендації по налагодженню і підтримці взаємовигідних стосунків зі ЗМІ. На теорії Микола не зупинився, вирішивши перевірити учасників на практиці: поділив на декілька груп, роздав цікаві теми. Школярі по різному проводили конференції: хтось сприйняв і провів її серйозно, а хтось весело. Одним словом, було весело та повчально!

«Добрим словом» далося учасникам важко: сумні посмішки, сльози емоційних дівчат, спогади про те, як все починалось. Не хотілося вірити, що це останній миколаївський семінар. Незрівнянні посмішки учасників керівникам вдалося викликати грамотами, солодкою вечерею та думкою про нову миколаївську родину, яка склалася з їхньою допомогою.

Литвиненко Аннет


Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс