„УКРАЇНА – КРАЇНА ЩАСТЯ!” – довели представники ХДМУ

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

5 травня 2007 року у місті Ялта (АР Крим) молодь з різних куточків України — представники Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Християнсько-демократична молодь України» провели акцію «Україна — країна щастя!».

Мета акції — наочно продемонструвати єдність України та безперечну важливість кожного її населеного пункту, області, регіону.

Під час акції можна було побачити й безпосередньо взяти участь у:

— створенні найдовшого в Україні ланцюга з паперових корабликів. Міцно скріплені скотчем, вздовж центральної набережної врешті-решт простягнулися більше 300 різнокольорових кораблів. Для всіх, хто хотів змайструвати кораблик власноруч, але вже забув, як то робиться, привітні дівчата влаштовували справжнісінький «майстер-клас». А для тих, хто в силу маленького віку ще не вмів робити кораблики, було створено такий собі дитячий куточок, одразу поряд з «дорослою майстернею». Хто не мав часу, але мав бажання приєднатися до акції «єднання України», той отримував вже готовий кораблик. Потім кожний називав своє творіння на честь різних міст нашої держави, і ніс його до спільної ланки, де хлопці з ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) скотчем скріплювали всі кораблики, єднали разом сині та червоні, «ХАРКІВ» з «ТЕРНОПОЛЕМ», «ЯЛТУ» з «ЛУГАНСЬКОМ», що наочно символізувало єдність країни;

— а також, у спільному конструювання зусиллями учасників акції зі всієї країни великого паперового корабля під назвою «Україна». До того ж, кожен перехожий мав змогу написати на аркуші своє бажання й кинути його всередину корабля. «Коли спустимо корабель на воду — бажання обов'язково виповняться! Адже Україна — країна щастя!» — обіцяли всім хлопці й дівчата — ініціатори акції.

Акція тривала годину і викликала неабияку цікавість у мешканців та гостей Ялти. Закінчилося все символічним знесенням багатометрового ланцюга до моря й запуском на воду великого корабля «Україна». Корабель поплив — отже бажання українців здійсняться!


Стаття на сайті ВМГО ХДМУ