„Школа молодого лідера” осередку ДемАльянсу в Дніпропетровську

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

27 жовтня активісти Дніпропетровського обласного осередку „Демократичний Альянс” розпочали проект „Школа молодого лідера”.

Для участі в проекті були запрошені одні з кращих школярів 9-11 класів м. Дніпропетровська.

Вже о 10 ранку всі зібрались у конференц-залі Дніпропетровського університету економіки та права для знайомства один з одним, з організацією та зі структурою самого проекту.

До речі, головним спонсором проекту „Школа молодого лідера” у Дніпропетровську, виступила компанія „Київстар”, яка забезпечила нас та наших учасників всіма необхідними канцтоварами, за що виражаємо їм величезну подяку!!!

Яскравий вогник в очах наших учасників та неабиякий інтерес до всього, що відбувається, надавали нам непомірного натхнення.

Хоча перший день нашого семінару був більш орієнтований на знайомство, ми встигнули охопити один з найголовніших аспектів програми – „Лідерство” - теоретично, та закріпити знання на практиці. Вже по завершенню перших тренінгів, спостерігалося вміння роботи в команді наших учасників. А конкурс „чарівність” підвів підсумок першого дня, в якому кожен з учасників намагався підкреслити найяскравіші риси чарівності один одного.

Приємно визнавати, що під час визначення правил семінару – першим побажанням учасників стало обов’язкове спілкування виключно українською мовою!!!

Другий день семінару мав особливо щільний графік роботи. Кожен учасник семінару мав змогу проявити себе талановитим оратором, та чудово демонстрував свої здібності. А далі, також впевнено і красномовно, всі разом створювали конфліктні ситуації та знаходили шляхи їх вирішення.

Наостанок, вже не просто учасники, а наші гарні друзі, подарували яскравий та незабутній творчий вечір…

Не можна передати, який заряд енергії подарували ми один одному, яке незабутнє задоволення отримали від спілкування з розумною, талановитою майбутньою молодою елітою України!!!

Тепер ми переконані – РАЗОМ - МИ змінимо країну на краще!!!!

P.S. Від усього Дніпропетровського обласного осередку “Демократичного Альянсу” хочемо виразити особливу подяку Василю Гацьку та Андрію Сидоренку за безцінний досвід, отриманий під час відвідувань саме їхньої „Школи молодого лідера”.

Всі знання з неприхованою радістю передаємо тепер вже нашим учням.

Дякуємо!!!

Стаття на сайті ВМГО Демократичний Альянс