В ефірі білоруського телеканалу було показане порно

Матеріал з Вікіновин — вільних новин.

14 квітня 2013

Вдень 13 квітня 2013 року в суботньому ефірі білоруського телеканалу БелМуз-ТВ замість звичних музичних кліпів транслювалися сцени з порнофільму, які випередили ролики, за деякими даними, забороненого в Білорусі «Ляписа Трубецкого». За версією блогерів, «диверсію» скоїв відеоінженер каналу. Висувається також версія, що співробітник переплутав канали і видав в ефір відео, яке переглядав сам.

У середині суботнього дня, приблизно о 15:30 за місцевим часом, глядачі музичного каналу БелМуз-ТБ були здивовані, що почалася трансляцією кліпів гурту «Ляпис Трубецкой», яка вже давно не зустрічалася в теле- та радіоефірі країни і, як деякі вважають, знаходиться під забороною на території Білорусі. Через деякий час опозиційних музикантів на екрані змінили кадри, які деякі телеглядачі охарактеризували як «жорстке порно».

За різними даними, «диверсія» на телеканалі тривала від 10 до 20 хвилин. Причому, сам канал мовлення не припиняв, проте оператори мінських кабельних мереж відключили його ретрансляцію.

15 квітня стало відомо, що співробітника каналу, якого вже звільнено з місця роботи, заарештовано. Слідчий комітет Білорусі порушив проти нього кримінальну справу за статтею «Публічна демонстрація матеріалів порнографічного змісту з використанням мереж електрозв'язку загального користування». Йому загрожує від двох до чотирьох років в'язниці.

Джерела[ред.]